100 000 lisich fanów na facebooku

sty 29, 2018 | Komiks | 0 komentarzy

Liski!
Dzięki, że ze mną jesteście i kibicujecie Lisiemu Królowi oraz jego świcie. Nasza przygoda trwa już prawie trzeci rok, a niedawno przekroczyliśmy kamień milowy, gdyż jest nas tu już ponad 100 tysięcy. Przyznam, że lisy jeszcze nigdy w dziejach ludzkości nie ukradły tylu cudowności, bo tym razem skradły wiele serc, a ja jestem z ich podbojów bardzo dumna.
Dziękuję, za wszystkie maile, niektóre chwytają za serce, inne natomiast bawią. Cieszę się, że moje lisie ilustracje są w stanie poprawić Wam humor, towarzyszyć podczas ślubu, czy w sesjach narzeczeńskich. Cieszę się, że mogę wspierać osoby LGBT i że czujecie się dobrze w lisim towarzystwie. Dziękuję za mailowe oświadczyny, za wszystkie prezenty i miłe słowa. Obecnie Lisie Sprawy są moją główną działalnością hobbystyczno-zawodową, więc hej! Patrzcie! Można w życiu robić coś, co się bardzo lubi.
Całusy,
Wasza Ari
___
Z okazji rozrostu Lisiego Królestwa przygotowałam, zgodnie z Waszym życzeniem i lisków na naszej grupie, LIMITOWANY kubek, który będzie dostępny wyłącznie do 15 lutego.
TU: https://gindie.pl/p/kubki-lisie-sprawy-kubek-100-000-limitowany-kubek